flaga ue

 

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie LSR, w tym realizację Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej
w ramach poddziałania 19.4  „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” -  działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER"
 Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Przewidywane wyniki operacji: finansowy postęp we wdrażaniu operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.


 

losowe-maki.jpg
Konkurs "LGD od kuchni"
Przedmiotem Konkursu „LGD od kuchni” jest PRZEPIS NA POTRAWĘ nawiązującą do tradycji karnawałowych i...

Czytaj więcej

Informacja dla Wnioskodawców i Beneficjentów
Szanowni Państwo,
wszyscy zainteresowani złożeniem wniosku o przyznanie pomocy w ramach poddzi...

Czytaj więcej

UWAGA!
  W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa - Sars-Cov-2 oraz wprowadzeniem stanu z...

Czytaj więcej

WZC - odwołane
Szanowni Państwo, Członkowie Stowarzyszenia „Dziedzictwo i Rozwój”
W związku z rozprzestrzenia...

Czytaj więcej

Konkurs "LGD od kuchni"
Informacja dla Wnioskodawców i Beneficjentów
UWAGA!
WZC - odwołane

Aktualności

Klauzula informacyjna dla osób współpracujących ze Stowarzyszeniem „Dziedzictwo i Rozwój”

WykrzyknikSzanowni Państwo,
informujemy, iż od 25 maja 2018 r. mają zastosowanie przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwane, poniżej jako "RODO".

Czytaj więcej...

Formularze oświadczeń i zgód w zakresie zasad przetwarzania danych osobowych (RODO) dla beneficjentów poddziałania 19.2

W związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 roku przepisów rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, a także ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r., poz. 1000) poniżej zamieszczono aktualne wzory dokumentów dotyczących przetwarzania danych osobowych osób fizycznych występujących w poddziałaniu 19.2. Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność objętego PROW 2014-2020. Dokumenty składają się z klauzul informacyjnych – informacje o przetwarzaniu danych osobowych obowiązkowych oraz klauzul zgód – zgoda na przetwarzanie danych osobowych.

Czytaj więcej...

Konkurs "LGD od kuchni"

Przedmiotem Konkursu „LGD od kuchni” jest PRZEPIS NA POTRAWĘ nawiązującą do tradycji karnawałowych i wielkanocnych regionu południowego Mazowsza obejmującego obszar Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenie „Dziedzictwo i Rozwój” tj gminy: Ciepielów, Gózd, Jastrzębia, Jedlnia – Letnisko, Kazanów, Miasto Pionki, Pionki, Policzna, Przyłęk, Tczów i Zwoleń.

Czytaj więcej...

Informacja dla Wnioskodawców i Beneficjentów

Szanowni Państwo,
wszyscy zainteresowani złożeniem wniosku o przyznanie pomocy w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 (nabór nr 01/2020) dla zakresu tematycznego - Rozwijanie działalności gospodarczej, proszeni są o telefoniczny lub mailowy kontakt z biurem LGD w celu omówienia zasad, bezpiecznego dla obu stron, złożenia wniosku i załączników.

Czytaj więcej...

UWAGA!

26121  W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa - Sars-Cov-2 oraz wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego, a co za tym idzie - ograniczeniem pracy wielu urzędów i instytucji, LGD "Dziedzictwo i Rozwój" przedłuża termin naboru wniosków o przyznanie pomocy w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 (nr 01/2020) dla zakresu tematycznego - Rozwijanie działalności gospodarczej, do dnia 07 kwietnia 2020 r. do godz. 16.00 - czas trwania naboru 30 dni.

Czytaj więcej...

WZC - odwołane

Szanowni Państwo, Członkowie Stowarzyszenia „Dziedzictwo i Rozwój”

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-Cov-2 oraz wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego, a co za tym idzie zakazem organizacji zgromadzeń, w których miałoby uczestniczyć więcej niż 50 osób, Zarząd Stowarzyszenia „Dziedzictwo i Rozwój” zmuszony jest odwołać planowane na czwartek - 26 marca 2020 r. na godz. 16:00, Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia „Dziedzictwo i Rozwój”. 

O nowym terminie Walnego Zebrania Członków poinformujemy w kolejnym komunikacie.
W celu jak największej skuteczności przekazu, prosimy o rozpropagowanie informacji wśród wszystkich członków Stowarzyszenia - http://dir.zwolen.com/informacje-o-lgd/897-czlonkowie-lgd-19-12-2019-r.html

Pilne !!!

uwaga1  Szanowni Państwo,
W trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne mieszkańców Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie "Dziedzictwo i Rozwój", aby zmniejszyć ryzyko rozprzestrzeniania się koronawirusa  SARS –Cov-2 zachęca do korzystania z kontaktu z biurem za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie: nr telefonu - 48 676 20 29, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytaj więcej...

Komunikat

wykrzyknikSzanowni Państwo, w związku z zaistniałą sytuacją i zagrożeniem koronawirusem w Polsce, LGD zawiesza zajęcia rytmiczno-ruchowe oraz kurs języka angielskiego- do odwołania.

English is easy

IMG 0323Zgodnie z planem, w dniu 03 marca br. Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Dziedzictwo i Rozwój” rozpoczęła cykl zajęć z języka angielskiego dla średniozaawansowanych. Informacja o planowanym kursie spotkała się z dużym odzewem ze strony mieszkańców, co świadczy o potrzebie organizacji podobnych inicjatyw, podnoszących kompetencje zawodowe lokalnej społeczności. Prowadząca zajęcia- Beata Olczyk, zachęcając do przełamania bariery językowej, stawia na kreatywne metody, angażując do pracy wszystkich uczestników kursu.

Czytaj więcej...

Kolejna edycja zajęć rytmiczno - ruchowych

IMG 0315Pod koniec lutego rozpoczęła się kolejna seria zajęć rytmiczno - ruchowych, których organizatorem jest Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Dziedzictwo i Rozwój”. Nieustające zainteresowanie takim sposobem spędzania czasu wolnego wpłynęło na decyzję o utworzeniu dwóch dwudziestoosobowych grup ćwiczących. Ponieważ zdrowy i aktywny tryb życia ważny jest w każdym wieku, na zajęcia kolejny raz zaprosiliśmy wszystkich, którym kondycja i zdrowie nie są obojętne.

Czytaj więcej...

Ostatnie artykuły

Szukaj

Kalendarz

Kwi 2020
Po Wt Sr Cz Pi So Ni
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3


ul. Wojska Polskiego 78
26-700 Zwoleń
tel./fax 48 676 20 29
e-mail: stowarzyszeniedir@o2.pl

 

Biuro Stowarzyszenia czynne

od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.


Obsługa mieszkańców z terenu LGD

w godzinach pracy biura.