flaga ue

 

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie LSR, w tym realizację Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej
w ramach poddziałania 19.4  „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” -  działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER"
 Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Przewidywane wyniki operacji: finansowy postęp we wdrażaniu operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.


 

losowe-maki.jpg
Pismo z Ministerstwa Rolnictwa - ważne informacje dla Beneficjentów
Szanowni Państwo,
poniżej znajduje się pismo z Ministerstwa Rolnictwa z odpowiedziam...

Czytaj więcej

KOMUNIKAT DOTYCZĄCY TRYBU KONKURENCYJNEGO W RAMACH PROW 2014 - 2020
Poniżej znajduje się link do komunikatu dotyczącego konkurencyjnego trybu wyboru. 

Czytaj więcej

#ratujmykażdyoddech
Fundacja follow Me oraz Związek Przedsiębiorców dla Biznesu w porozumieniu z Samorządem Zwoleńskim i...

Czytaj więcej

Stowarzyszenie „Dziedzictwo i Rozwój” realizuje projekt F2F-Trust
Pismo z Ministerstwa Rolnictwa - ważne informacje dla...
KOMUNIKAT DOTYCZĄCY TRYBU KONKURENCYJNEGO W RAMACH PROW 2014...
#ratujmykażdyoddech

Kolejna atrakcja dla miłośników wodnych przygód

W dniu 4 sierpnia 2019 r.  Stowarzyszenie "Dziedzictwo i Rozwój" w Zwoleniu zorganizowało dla drugiej grupy miłośników wody, spływ kajakowy pn. „Aktywny weekend w kajaku”. 20 osobowa grupa mogła sprawdzić swoje umiejętności na odcinku trasy ok 20 km: mianowicie Las Dębowy – Kazimierz Dolny.

Po przyjeździe na ustalone miejsce ze współorganizatorem, panem Piotrem Pakułą, wszyscy zostali przeszkoleni i zapoznani z przepisami BHP, w tym ze szczególnym zachowaniem ostrożności na wodzie. Ekipie towarzyszyli wyspecjalizowani ratownicy, którzy sprawili, że uczestnicy czuli się bezpiecznie.
Polska rzeka Wisła, zachwyciła wszystkich. Nawet kapryśne opady deszczu nie przeszkodziły w podziwianiu pięknie położonej okolicy. Dla amatorów spływu Wisła jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Nie ma w niej nic co sprawiałoby, że czują się zagrożeni. Każdy z uczestników wydarzenia miał okazję do zresetowania się co w dzisiejszym świecie jest niekiedy trudne. Zdominowani przez urządzenia elektroniczne dostęp do cyberprzestrzeni, czy zawodowe obowiązki zapominamy, jak niewiele potrzeba, aby naładować akumulatory.
Atmosfera ku temu sprzyjała. Integracja grupy sprawiła, że każdy czuł się swobodnie, bo o to właśnie chodzi, żeby uprawianie sportu, nawet takiego mniej powszechnego dawało nam poczucie spełnienia. Taki sport łączy pokolenia.
Po aktywności fizycznej przyszedł czas na odpoczynek. Przy grillu, wszyscy jak w jednej wielkiej rodzinie, mogli usiąść odpocząć i porozmawiać o emocjach, które towarzyszyły podczas spływu, pogodzie i innych ziemskich sprawach.
Dziękujemy organizatorowi za wyjątkową atmosferę, a uczestnikom wydarzenia za udział. Zapraszamy do kolejnych inicjatyw, które proponuje Stowarzyszenie.

Galeria zdjęć

Ostatnie artykuły

Szukaj

Kalendarz

Lip 2020
Po Wt Sr Cz Pi So Ni
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2


ul. Wojska Polskiego 78
26-700 Zwoleń
tel./fax 48 676 20 29
e-mail: stowarzyszeniedir@o2.pl

 

Biuro Stowarzyszenia czynne

od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.


Obsługa mieszkańców z terenu LGD

w godzinach pracy biura.