flaga ue

 

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie LSR, w tym realizację Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej
w ramach poddziałania 19.4  „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” -  działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER"
 Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Przewidywane wyniki operacji: finansowy postęp we wdrażaniu operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.


 

91.jpg
ZAPRASZAMY na występ kapeli ludowej
Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Dziedzictwo i Rozwój” w Zwoleniu zaprasza wszystkich miłośni...

Czytaj więcej

polskiebazarek.pl
   Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi wraz z jednostkami doradztwa rolniczego realizuje ...

Czytaj więcej

Zapraszamy na spływ kajakowy
 LGD Stowarzyszenie „Dziedzictwo i Rozwój” zaprasza wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku ...

Czytaj więcej

Informacja
Informujemy, że po godzinie 15.00 wjazd na teren ZSR-T i dotarcie do biura LGD, będzie możliwe jedyn...

Czytaj więcej

ZAPRASZAMY na występ kapeli ludowej
polskiebazarek.pl
Zapraszamy na spływ kajakowy
Informacja

Zakończyliśmy kolejną edycję ćwiczeń rytmiczno-ruchowych

IMG 0164W minioną środę, 27 listopada br. zakończyliśmy cykl bezpłatnych zajęć rytmiczno- ruchowych, których organizatorem było LGD Stowarzyszenie „Dziedzictwo i Rozwój”.
Dwie 20-osobowe grupy Pań, z terenu objętego Lokalną Strategią Rozwoju, na przełomie października i listopada wytrwale uczestniczyły w treningach, ćwicząc pod bacznym okiem instruktora

-  Pani Magdaleny Szymanowicz. Czterdziestopięciominutowe zajęcia składały się z trzech bloków. Pierwszy to rozgrzewka (tzw. cardio) oparty na określonych, stosowanych w aerobiku krokach; druga część - wysiłkowa - to wzmacnianie mięśni i modelowanie sylwetki (odbywała się w pozycjach wysokich i/lub niskich - na matach); trzecia część to stretching - relaksacja. Zajęcia dostosowane były do formy i kondycji Pań w różnym wieku i za każdym razem odbywały się w miłej, sprzyjającej integracji atmosferze. Uczestniczkom zawsze dopisywał dobry humor. Jak wiadomo, wysiłek fizyczny wzmaga wydzielanie endorfin, czyli hormonów szczęścia. Treningi z LGD były doskonałym bodźcem do zmiany dotychczasowego stylu życia, zadbania o formę, a przede wszystkim zdrowie. W zdrowym ciele- zdrowy duch!
Na zakończenie zajęć zorganizowany został drobny poczęstunek w formie pysznego, choć niekoniecznie niskokalorycznego tortu. Była to forma podziękowania dla wszystkich uczestniczek- za wytrwałość i systematyczność, a także dla prowadzącej- za podejście i dobre słowo dla każdej z ćwiczących. Druga edycja zajęć sportowych cieszyła się jeszcze większym zainteresowaniem niż pierwsza- wiosenna. Dlatego też nie wykluczamy kontynuacji spotkań po Nowym Roku. Już dziś zapraszamy. Prosimy o czujne śledzenie propozycji wydarzeń na naszej stronie internetowej: www.dir.zwolen.com oraz na naszym fanpage na fb.

Galeria zdjęć

Ostatnie artykuły

Szukaj

Kalendarz

Sie 2020
Po Wt Sr Cz Pi So Ni
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6


ul. Wojska Polskiego 78
26-700 Zwoleń
tel./fax 48 676 20 29
e-mail: stowarzyszeniedir@o2.pl

 

Biuro Stowarzyszenia czynne

od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.


Obsługa mieszkańców z terenu LGD

w godzinach pracy biura.