flaga ue

 

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie LSR, w tym realizację Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej
w ramach poddziałania 19.4  „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” -  działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER"
 Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Przewidywane wyniki operacji: finansowy postęp we wdrażaniu operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.


 

9.jpg

Zakończyliśmy kolejną edycję ćwiczeń rytmiczno-ruchowych

IMG 0164W minioną środę, 27 listopada br. zakończyliśmy cykl bezpłatnych zajęć rytmiczno- ruchowych, których organizatorem było LGD Stowarzyszenie „Dziedzictwo i Rozwój”.
Dwie 20-osobowe grupy Pań, z terenu objętego Lokalną Strategią Rozwoju, na przełomie października i listopada wytrwale uczestniczyły w treningach, ćwicząc pod bacznym okiem instruktora

-  Pani Magdaleny Szymanowicz. Czterdziestopięciominutowe zajęcia składały się z trzech bloków. Pierwszy to rozgrzewka (tzw. cardio) oparty na określonych, stosowanych w aerobiku krokach; druga część - wysiłkowa - to wzmacnianie mięśni i modelowanie sylwetki (odbywała się w pozycjach wysokich i/lub niskich - na matach); trzecia część to stretching - relaksacja. Zajęcia dostosowane były do formy i kondycji Pań w różnym wieku i za każdym razem odbywały się w miłej, sprzyjającej integracji atmosferze. Uczestniczkom zawsze dopisywał dobry humor. Jak wiadomo, wysiłek fizyczny wzmaga wydzielanie endorfin, czyli hormonów szczęścia. Treningi z LGD były doskonałym bodźcem do zmiany dotychczasowego stylu życia, zadbania o formę, a przede wszystkim zdrowie. W zdrowym ciele- zdrowy duch!
Na zakończenie zajęć zorganizowany został drobny poczęstunek w formie pysznego, choć niekoniecznie niskokalorycznego tortu. Była to forma podziękowania dla wszystkich uczestniczek- za wytrwałość i systematyczność, a także dla prowadzącej- za podejście i dobre słowo dla każdej z ćwiczących. Druga edycja zajęć sportowych cieszyła się jeszcze większym zainteresowaniem niż pierwsza- wiosenna. Dlatego też nie wykluczamy kontynuacji spotkań po Nowym Roku. Już dziś zapraszamy. Prosimy o czujne śledzenie propozycji wydarzeń na naszej stronie internetowej: www.dir.zwolen.com oraz na naszym fanpage na fb.

Galeria zdjęć

Ostatnie artykuły

Szukaj

Kalendarz

Wrz 2020
Po Wt Sr Cz Pi So Ni
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4


ul. Wojska Polskiego 78
26-700 Zwoleń
tel./fax 48 676 20 29
e-mail: stowarzyszeniedir@o2.pl

 

Biuro Stowarzyszenia czynne

od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.


Obsługa mieszkańców z terenu LGD

w godzinach pracy biura.