flaga ue

 

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie LSR, w tym realizację Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej
w ramach poddziałania 19.4  „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” -  działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER"
 Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Przewidywane wyniki operacji: finansowy postęp we wdrażaniu operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.


 

losowe-maki.jpg

Zamówienia

Zapytanie ofertowe - kalendarz ścienny

Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów informacyjnych z nadrukiem w postaci kalendarza ściennego. Zamówienie współfinansowane jest z środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Czytaj więcej...

ZAPYTANIE OFERTOWE KOORDYNATOR - ZARZĄDZANIE PROJEKTEM WSPÓŁPRACY

Stowarzyszenie „Dziedzictwo i Rozwój” w Zwoleniu zwraca się z prośbą o przedstawienie oferty na wykonanie usługi zarządzania projektem współpracy „Południowe Mazowsze – Marką Turystyczną”, współfinansowanego ze środków UE w ramach poddziałania 19.3 Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania w ramach inicjatywy LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 na terenie Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenie „Dziedzictwo i Rozwój”.

Czytaj więcej...

Zapytanie o cenę - transport uczestników spływu kajakowego

Przedmiotem zapytania jest transport uczestników spływu kajakowego na trasie Zwoleń - Las Dębowy, Kazimierz Dolny nad Wisłą - Zwoleń w związku z realizacją projektu współpracy Południowe Mazowsze - Marką Turystyczną w ramach poddziałania 19.3 „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania”.

Czytaj więcej...

Zapytanie ofertowe - przewodnik turystyczny

Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na opracowaniu i wydruku publikacji - przewodnika turystycznego po najciekawszych zakątkach Lokalnych Grup Działania: „Dziedzictwo i Rozwój”, „Puszcza Kozienicka”, „Razem dla Radomki”, wraz z dostawą do siedziby Zamawiającego.

Czytaj więcej...

Zapytanie ofertowe - plac zabaw - Zakrzówek

Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż urządzeń zabawowych, posiadających certyfikaty bezpieczeństwa zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami prawa, na plac zabaw w miejscowości Zakrzówek, gm. Kazanów, powiat zwoleński,na terenie Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenie „Dziedzictwo i Rozwój”.

Czytaj więcej...

Zapytanie ofertowe - plac zabaw - Suskowola

Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż urządzeń zabawowych, posiadających certyfikaty bezpieczeństwa zgodnie  z obowiązującymi normami i przepisami prawa, na plac zabaw w miejscowości Suskowola, gm. Pionki, powiat radomski,na terenie Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenie „Dziedzictwo i Rozwój”.

Szczegóły zamówienia

Zapytanie ofertowe - plac zabaw - Łagów

Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż urządzeń zabawowych, posiadających certyfikaty bezpieczeństwa zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami prawa, na plac zabaw w miejscowości Łagów, gm. Przyłęk, powiat zwoleński,na terenie Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenie „Dziedzictwo i Rozwój”.

Czytaj więcej...

Zapytanie ofertowe - plac zabaw - Ciepielów

Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż urządzeń zabawowych, posiadających certyfikaty bezpieczeństwa zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami prawa, na plac zabaw w miejscowości Ciepielów, gm. Ciepielów, powiat lipski,na terenie Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenie „Dziedzictwo i Rozwój”.

Czytaj więcej...

Zapytanie ofertowe - ścianka wspinaczkowa

Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż (w tym roboty ziemne tj. wykopy, nawierzchnia amortyzująca oraz balasty dociążające) ścianki wspinaczkowej bulderingowej zewnętrznej, wolnostojącej posiadającej certyfikaty bezpieczeństwa zgodnie z obowiązującymi normami, w miejscowości Tczów na terenie Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenie „Dziedzictwo i Rozwój”.

Czytaj więcej...

Zapytanie ofertowe - gadżety promocyjne

Przedmiotem zamówienia jest dostawa gadżetów promocyjnych z nadrukiem w postaci: logo Stowarzyszenia i/lub danych teleadresowych, logo PM-MT, logo LEADERA, logo PROW i flagi UE orazsloganu „Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”, o wymiarach proporcjonalnych do wielkości gadżetu, zgodnie z Księgą wizualizacji znaku PROW na lata 2014-2020.

Czytaj więcej...

Zapytanie o cenę - opracowanie i publikacja artykułu

Przedmiotem zamówienia jest opracowanie oraz publikacja artykułu prasowego dotyczącego Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenie „Dziedzictwo i Rozwój” w Zwoleniu artykułw związku z realizacją projektu współpracy Południowe Mazowsze - Marką Turystyczną w ramach poddziałania 19.3 „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania”.

Czytaj więcej...

Zapytanie ofertowe - mapa interaktywna

Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na opracowaniu interaktywnej mapy terenu Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenia „Dziedzictwo i Rozwój” tj. 11 gmin z obszaru południowego Mazowsza: Ciepielów, Gózd, Jastrzębia, Jedlnia- Letnisko, Kazanów, Pionki, Miasto Pionki, Policzna, Przyłęk, Tczów i Zwoleń, promującej walory turystyczne, przyrodnicze i historyczne.

Czytaj więcej...

Strona 1 z 10

Ostatnie artykuły

Szukaj

Kalendarz

Paz 2021
Po Wt Sr Cz Pi So Ni
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31


ul. Wojska Polskiego 78
26-700 Zwoleń
tel./fax 48 676 20 29
e-mail: stowarzyszeniedir@o2.pl

 

Biuro Stowarzyszenia czynne

od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-15.30.


Obsługa mieszkańców z terenu LGD

w godzinach pracy biura.
  

Mapa

Zrzut ekranu 2021 07 13 o 11.35.04